השירות שלנו

מולטיקאמרה -Multicamera

חיבור מספר מצלמות מאוישות או רובוטיות למערכת ניתוב אחת, בדרך זו ניתן להעביר את האירוע המצולם ממספר זוויות בצורה המעלה לצופה את העניין באירוע. מביאה אותו בצורה הנכונה והטלויזיונית המדוייקת ונותנת הרגשה לצופה בבית "כאילו הוא שם" למשל הופעות חיות.יתרון נוסף לשיטת צילום זו היא היכולת להכניס לשידור קטעים מצולמים מראש (VTR) וגרפיקות שונות כגון מתן שם ותפקיד לדובר (SUPER) פתיח וסגיר לאירוע ועוד.

יש אפשרות למזמין השירות לקבל באופן מיידי את החומר המצולם והערוך, בתיאום מראש.אנו מקליטים את התוצאה הסופית (PGM) וכן הקלטה של כל המצלמות (ISO) לצורך עריכה.

כמובן שקיימת (מומלצת) אפשרות לשידור חי של האירוע המצולם להעביר אותו באיכות ובאופן ישיר לכל מי שמזמין חפץ ביקרו. מידע ספציפי בנושא הופעה חיה ווובינר ניתן למצוא באתר בעמוד השירותים. 

הופעות חיות

בתקופה זו בה חזרנו לראות הופעות חיות על הבמות לאחר שחווינו מה היא מגפה עולמית אשר גרמה לנו לעשות שינויים מהותיים עם צמא גדול מצד האומנים לטרוף את הבמות ומהקהל לחבק את האומנים מעל הבמות.
קיימת אפשרות של מכירת כרטיסים ופתיחת הצפיה לקהל מסוים ע"פ בקשת המזמין. בנוסף יש אפשרות להעביר שידורי אירועי סוף שנה בארגונים לקהל צופים.

קיימת אפשרות של מכירת כרטיסים ופתיחת הצפיה לקהל מסוים ע"פ בקשת המזמין. בנוסף יש אפשרות להעביר שידורי אירועי סוף שנה בארגונים לקהל צופים.

וובינר

  הלהיט האחרון בתחום שיתוף המידע, הינו הוובינר.
המושג וובינר (Webinar) הוא קיצור של המונח באנגלית – סמינר רשת (Web Seminar).
הרצאה, סיעור מוחות עם קבוצת אנשים מתחום משותף, השקה מיוחדת של מוצר או שירות.
כולם נערכים היום בתחומי הרשת ומאפשרים לקהל רב, אשר בתקופה אחרת לא בטוח שהיה יכול להיחשף למידע הזה.
בוובינר השידור הוא דו כיווני, אם באמצעות מדיות מקבילות כגון וואטסאפ או פייסבוק, ששם הקהל הצופה מגיב ואף יכול לשאול שאלות הבהרה את המדריך ומקבל תשובות במקום, ואם אפשרות של כניסה לשידור ודיבור ישיר עם המדריך באמצעות מצלמת המחשב או הטלפון של הצופה בבית.את ההקלטה ניתן לעשות באולפן מסודר או אצלכם בבית.

אירועים פרטיים

אירועי סיום שנה, קבלת תעודה ואירועים שונים אשר במגבלות הקיימות אין אפשרות להורים ולאורחים להגיע, אנו נעביר את האירוע בשידור חי ושכולם יראו את התלמיד המצטיין של השכבה או הסטודנטית שעכשיו סיימה 7 שנים מפרכות של לימודי רפואה. אירועים פרטיים ומשפחתיים
דווקא בתקופת קורונה זו, בא אנו נאלצים להתבודד ולא להתראות עם האהובים שלנו, אנו עדיין מנסים ככל האפשר לשמור על שגרה מסוימת.
חתונה מצומצמת, חגיגת עליה לתורה של הבן האהוב, ימי הולדת ושמחות אחרות יכולים להגיע לכל אחד מבני המשפחה והחברים.
אנו נעביר בשידור חי באופן פרטי, לעייני המוזמנים בלבד את האירוע מתחילתו ועד סופו,
ועדיין תהיה לסבתא את האפשרות לברך את הנכד ביום השמחה, מסלון ביתה.