אודות

חברת לייב מדיה הוקמה בשיתוף פעולה בין שני חברים מתחומים שונים של אותו המקצוע כדי להנגיש לכם את השידורים מכול מקום ומכל אירוע.

לנו לא משנה אם מדובר בקטן או גדול כי לך מגיע הטוב ביותר. אנו יודעים לתת מענה לכל דרישה ממצלמה אחת ועד לאין ספור מצלמות משידור חי לרשתות החברתיות ועד לניידת שידור לווינית, יש לנו ותק של מעל לעשרים שנים בתחום הצילום ועם הוותק צברנו ידע רב והכרות עם המון אנשי מקצוע מהטובים בתחום דבר הנותן לנו יתרון משמעותי אשר מתבטא בטובת הלקוח.

אנו מגיעים מתחום הקולנוע והטלוויזה, ועושים את עבודתינו מתוך תשוקה למקצוע, "תבחר בעבודה שאתה אוהב ולא תצטרך לעבוד יותר יום אחד בחייך" משפט שמלווה אותנו בחיים.

בתקופת הקורונה גילינו כמה נחוץ השירות שלנו ואנו שמחים על בחירתכם בנו.

זמן זה נותן לנו את האפשרות להתייעל ולהתפתח לצרכים חדשים ולקהל לקוחות מגוון.
שלומי ביטון – בוגר מכללת כנרת במגמת צילום, שני סרטים שצילם כסטודנט הגיעו אל ערוץ 2 והיו בכמה פסטיבלים בארץ.
בתחום הוידאו, והסטילס  שלומי עסק בהשכרות ציוד מיקצועי וניהול אולפן לקולנוע וטלוויזיה אשר צילמו באולפן קליפים, פרסומות, וסצנות מכמה סרטים אשר צולמו בישראל, בתוקף עבודתו במחסן למד והכיר ציוד מקצועי וטכנולוגיה רבה.  צלם סטילס ותיק בעל ורקורד ארוך של צילום סטודיו, מוצרי יוקרה ומוצרים לפרסום וצילומי דוגמנות בכל תנאי השטח.
הכרותו עם עולם הוידאו ועולם הסטילס אשר התחבר בשנים האחרונות למצלמה אחת אשר נותנת היום פתרון לשני העולמות החזירה אותו אל עולם הוידאו שאותו למד ועסק בו באופן מקצועי והציתה בו את הרצון לחבור אל לירן כדי לפרוץ גבולות אישיים אשר יתנו ללקוחות רווח משנות הניסיון שלו בתחומים אלו.

לירן סימון – בוגר מכללת תל חי, במגמת תקשורת וטלויזיה.
במהלך לימודיו ארע "אסון המסוקים" ושם החל את ה"רומן" עם העיתונות המקצועית.
בתחילה ברשות השידור כחלק מחברת "מולטיקם" בצפון ובהמשך בצלם עורך ולעיתים אף ככתב.
בשנת 2004 החל לירן בחדשות ערוץ 2, בתחילה כעורך וידאו, לאחר מכן באחראי חדר שידור של ערוץ הכנסת, שם היה שותף פעיל בתכנון ובמעבר לחדר שידור TAPE LESS הראשון בישראל.


בהמשך עבר לירן ל-MCR (MASTER CONTROL ROOM) כמפקח שידור, שם לקח חלק ואף ניהל אינספור שידורים חיים, אשר היו חלק מההסטוריה של מדינת ישראל.
בהמשך הזמן, לירן החל לתפעל את הניידת שידור של החדשות, ויצא איתה לשידורים חיים רבים חדשותיים ואחרים.
ב- 2016 עבר לירן לעבוד בערוץ הבינלאומי i24 המשודר במקביל בארצות הברית ואירופה.
במסגרת עבודתו בערוץ היה לירן אחראי על אזור ירושלים בכל המסגרות הנדרשות, הפקה, צילום ושידורים חיים בינלאומים
הקמת עמדות שידור בכל אמצעי שידור הקיימים, לוויני, סיבים, ואינטרנטי (LIVEU  וכו').
בשנת 2018 החל לירן לעבוד בערוץ 20 כמנהל טכני של הערוץ, במסגרת זו קידם ופיתח אמצעי שידור רבים ומגוונים.
עם פרוץ הקורנה ושינויים רבים במערכות הממוסדות, החליט לירן לעזוב את הערוצים הגדולים, לחבור לשלומי ולצאת בדרך עצמאית אל העולם, להתנתק מעולם העיתונאות ולהביא את הידע והנסיון הרב ללקוחות החברה.